Zacznij tutaj

Dzień dobry!
Bardzo się cieszę, że tu jesteś. To znaczy, że prawdopodobnie szukasz miejsca, które Cię zainspiruje.
  • Uwielbiasz otaczać się pięknymi przedmiotami, wygląd Twój i Twojego otoczenia ma dla Ciebie znaczenie, a przy tym kochasz przyrodę
  • "Kreatywna" to Twoje drugie imię
  • Twoim marzeniem jest pięknie urządzona przestrzeń, lubisz niebanalne dodatki, chcesz się wyróżnić
Jesteś we właściwym miejscu!

Nie znajdziesz tu nudnych, przydługich tekstów o niczym. Piszę konkretnie i rzeczowo. Nie lubię lania wody. Wysoka jakość, piękno i kreatywność to wartości wyznaczające kierunek mojego bloga. 
Wierzę, że mamy realny wpływ na nasze życie. Lubię motywować i inspirować innych. Na blogu pokazuję pracę moich rąk tworzonych w różnych technikach. Głównie jest to biżuteria, ozdoby i produkty z papieru, oraz decoupage. Znajdziesz u mnie również ciekawostkiporadytutoriale, informacje zza kulis, krótkie posty "kilka słow o...", cytaty, oraz produkty do pobrania, które możesz wydrukować i używać tak jak lubisz najbardziej.

Kocham prace twórcze i w tym się spełniam. Inspiruję. Motywuję. Tworzę. Pokażę Ci moją pasję, zobaczysz co mnie napędza do działania i uszczęśliwia. Cenię rzeczy dobrej jakości, a jednocześnie piękne i funkcjonalne. Takie właśnie u mnie znajdziesz. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie koniecznie zajrzyj tutaj.
AJF Handmade to blog, na którym zainspiruję i zmotywuję Cię do brania z życia tego, co najlepsze, ale również do dokonywania świadomych wyborów, uważnego życia, bycia tu i teraz.
Gdy tworzyłam blog towarzyszyła mi myśl o miejscu, gdzie można odetchnąć po całym dniu. Wciąż jesteśmy zabiegane i nie mamy czasu na nic. Chcę, żeby ten blog dał Ci chwilę ulgi. Abyś poczuła się ważna, abyś znalazła motywację, abyś zainspirowała się i odprężyła. Nie pędź przez życie, zatrzymaj się na moment, czerp przyjemność z codzienności, zamknij oczy i wsłuchaj się w siebie. I pamiętaj, że zawsze jesteś tu mile widziana.
Poniżej możesz zobaczyć kilka postów, które mogą Cię zainteresować:

Mam nadzieję, że Ci się u mnie spodobało i zostaniesz ze mną na dłużej.
Znajdź mnie na fb i polub mój profil - będzie mi niezmiernie miło

Miłego dnia!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz :)